HAM SAÇ FİYATLARI KİLO FİYATI VE TOPTAN FİYATLARI İÇİN WhatsApp: +90 532 442 72 24

Ham Saç Fiyatları

Ham saç fiyatları satın alamak istediğiniz saç kalitesine uzunluğuna, rengine, dalgasına ve düzlüğüne göre ve satın alacağınız miktara göre belirlenmektedir. Ham saç kilosu 720 dolardan başlamaktadır. Fresi alınmış platine kadar açılan 100gr lık ambalajlarda saç kaynak ucu ve çıt çıt saç yapımı için hazır saçların yanı sıra fireli ve 200 gramlık bağlar halinde ham saç fiyatları daha ekonomik seçeneklerdendir. Hedeflediğiniz ham saç fiyatları hangi aralıkta ise sizlerin ihtiyacına göre sunmaktayız. Piyasada bilindiği gibi birbiirnden farklı ham saç fiyatları mevcuttur, peruk, postiş, çıt çıt saç ve saç kaynak üreticilerinin üreteceği ürüne göre tercih edecekleri ham saç kilo fiyatı değişmektedir. Genelde çıt çıt saç ve postiş üretmek için tercih edilen daha maliyeti düşün ham saç iken ; Saç kaynak üretmek için tercih edilen ham saç farklıdır.

Ham saç fiyatları araştırırken sizlere tavsiyem Ham Saç makalemizi okumanız olacaktır. Ham saç fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alamak için 444 3 671 numaradan ham saç merkezini arayarak fiyatlar ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ham saç toptancısı istediğiniz kalitede, uzunluk ve miktarda ham saçı toptan ham saç fiyatları ile garantili tedarik etmektedir

TOPTAN HAM SAÇ FİYATLARI

Ayrıca toptan çıt çıt saç, postiş ve saç kaynak ürünlerini kilo ile toptan satın alabilirsiniz. Toptan ham saç satışımız minum 10Kg dır. 10Kg altı miktarlarda ham saç satış sitemizden temin edebilirsiniz. Ham saç satış sitemizdeki ham saç fiyatları parekende satış fiyatlarıdır. Toptan ham saç alımlarınızda 444 3 671 numaradan bilgi alabilirsiniz.

Toptan ham saç alımlarınızda satın alacağını zürünler istediğiniz şekilde hazırlanmaktadır. Yurtdışı toptan saç alımlarınızda isteğinize göre paketlenmektedir. Ham saç kilo fiyatı saçın açılma derecesine, remy olup olmamasına, uzunluğuna göre değişen etkenlerdir. Lütfen ham saç fiyatları sorarken istediğiniz uzunluk ve özellikleri belirtiniz. En iyi ham saç fiyatları verebileceğimizi unutmayın.

Kaliteli Ham Saç Fiyatları İle Piyasadaki Endonezya, Jakarta saçlarının fiyatı ile lütfen kıyaslamayın.