Ham Saç Çeşitleri

Toptan saç

Ham saç saçlarını uzatarak saçlarını ticari amaç, bağış ya da dini inançlarından dolayı uzatarak kestirilmiş olan saçlara ham saç denir. Ham saç bağışını dini inançları gereği yapan kişiler ve bu saçların kaynağı hakkında makalemizi okuyunuz. Elde edilen saçlar ham saç işleme merkezimizde saç gruplarına göre ayrılarak önce tres saç olarak ayarlanırlar. Tresli saçlar çıt çıt saç, postiş ve peruk yapımı yanı sıra tres saç kaynak olarak da kullanılır.

Ham saç kendi arasında saçların toplanış biçimlerine göre kalite olarak farklı gruplara ayrılır.

Ham saç grupları

Virgin Hair: Boya, röfle, perma gibi kimyasal işlem görmemiş ve 1 kişiden kesilerek hepsi aynı yöne istiflenmiş saçlar en değerli olan AAA Grade Remy Virgin Hair diye adlandırdığımız saçlar.
Toplama Saçlar: Hamam saçı, ya da saçtan taranarak dökülen saçları toplama yöntemi ile zayıf ve güçsüz saçların toplanması ile elde edilen ve saç uç ve dipleri aynı yöne bakmayan yani Non

Remy saçlardır. Bu saçlar ikinci kalite saçlardır. Saç kaynak , postiş , çıt çıt saç ve peruk yapımı için uygun değildir. Bu saçlar Remy olmadığı için saç kaynağında kullanıldığında saç diplerinde çekme yapar, karışır ve her yıkamada dolaşma yapar. Fiyat olarak çok ucuzdur.
Bu saçlar genelde ham saç ticareti yapmaya çalışan amatör kişilere çok ucuz fiyatlara satılır. Bu amatör kişiler genelde saç işinden anlamayan, tekstil, inşaat, tahtakalede tüccarlık hatta yurtdışın ile uğraşan kendisini bir şekilde ham saç ticareti içinde bulan amatör kişilerdir. Ham saç merkezi “AAA Grade Remy Virgin Hair” yani 1. kalite saç haricinde bu tür saçların satışını yapmamaktadır.

Sorun yaşamayacağız , 1 . Sınıf ve % 100 Gerçek İnsan Saçı satın almak için Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz 444 3 671  /  0532 5928842

Bizi sosyal medya da takip etmek isterseniz.

  • Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
  • İnstagram sayfamız : http://instagram.com/sackaynak#
  • Youtube : https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
Ham Saç
Ham Saç
ham saç toptan
Ham Saç
Hamsaç toptancısı